ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД №8 М.САМБОРА

Контакти

Юридична адреса
81400, Львівська обл., м. Самбір, вул. Шухевича, 90
Телефони
Керівник
Стащак Олександра Василівна
Код ЄДРПОУ22394063
Дата реєстрації30.09.2009
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД №8 М.САМБОРА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД №8 М.САМБОРА » присвоєно код 22394063.

Керівником підприємства «ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД №8 М.САМБОРА » є Стащак Олександра Василівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД №8 М.САМБОРА » — Львівська обл., м. Самбір, вул. Шухевича, 90.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД №8 М.САМБОРА»
Поділіться інформацією в соцмережах