ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”ОКОЛИЦЯ” СПІЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ПЕРЕМИШЛЯНСЬКОГО РАЙКООПЗАГОТПРОМУ

Контакти

Юридична адреса
81200, Львівська обл., Перемишлянський р-н, м. Перемишляни, вул. Міжгірська, 8
Телефони
Керівник
Якубець Ярослав Дмитрович
Код ЄДРПОУ22397179
Дата реєстрації11.03.2010
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”ОКОЛИЦЯ” СПІЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ПЕРЕМИШЛЯНСЬКОГО РАЙКООПЗАГОТПРОМУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”ОКОЛИЦЯ” СПІЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ПЕРЕМИШЛЯНСЬКОГО РАЙКООПЗАГОТПРОМУ» присвоєно код 22397179.

Керівником підприємства «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”ОКОЛИЦЯ” СПІЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ПЕРЕМИШЛЯНСЬКОГО РАЙКООПЗАГОТПРОМУ» є Якубець Ярослав Дмитрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”ОКОЛИЦЯ” СПІЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ПЕРЕМИШЛЯНСЬКОГО РАЙКООПЗАГОТПРОМУ» — Львівська обл., Перемишлянський р-н, м. Перемишляни, вул. Міжгірська, 8.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”ОКОЛИЦЯ” СПІЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ПЕРЕМИШЛЯНСЬКОГО РАЙКООПЗАГОТПРОМУ»
Поділіться інформацією в соцмережах