ВОЛЕЛЮБИНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І СТУПЕНЯ ЯВОРІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
81037, Львівська обл., Яворівський р-н, с. Воля Любинська
Телефони
Керівник
Кочан Лідія Михайлівна
Код ЄДРПОУ22399385
Дата реєстрації25.06.2012
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ВОЛЕЛЮБИНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І СТУПЕНЯ ЯВОРІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВОЛЕЛЮБИНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І СТУПЕНЯ ЯВОРІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 22399385.

Керівником підприємства «ВОЛЕЛЮБИНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І СТУПЕНЯ ЯВОРІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Кочан Лідія Михайлівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВОЛЕЛЮБИНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І СТУПЕНЯ ЯВОРІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Львівська обл., Яворівський р-н, с. Воля Любинська.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВОЛЕЛЮБИНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І СТУПЕНЯ ЯВОРІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах