ТРАНС-КОНТАКТ, ДОЧП ТОВ ”АВТОТРАНС-ЕЛЕКТРОН”

Контакти

Юридична адреса
79039, м. Львів, вул. Єрошенка, 28
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Данилко Оксана Миколаївна
Бухгалтер
Савченко Наталія Василівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ22402383
Дата реєстрації16.12.1996
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ТРАНС-КОНТАКТ, ДОЧП ТОВ ”АВТОТРАНС-ЕЛЕКТРОН”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТРАНС-КОНТАКТ, ДОЧП ТОВ ”АВТОТРАНС-ЕЛЕКТРОН”» присвоєно код 22402383.

Керівником підприємства «ТРАНС-КОНТАКТ, ДОЧП ТОВ ”АВТОТРАНС-ЕЛЕКТРОН”» є Данилко Оксана Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТРАНС-КОНТАКТ, ДОЧП ТОВ ”АВТОТРАНС-ЕЛЕКТРОН”» — м. Львів, вул. Єрошенка, 28.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТРАНС-КОНТАКТ, ДОЧП ТОВ ”АВТОТРАНС-ЕЛЕКТРОН”»
Поділіться інформацією в соцмережах