ДУНАЙСЬКИЙ ІНСТИТУТ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ”ОДЕСЬКА МОРСЬКА АКАДЕМІЯ”

Контакти

Юридична адреса
68600, Одеська обл., м. Ізмаїл, вул. Фанагорійська, 9
Телефони
Керівник, директор
Чимшир Валентин Іванович

Види діяльності КВЕД

Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ22515785
Дата реєстрації18.09.2013
Дата оновлення21.08.2023
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Увага!

У профілі компанії «ДУНАЙСЬКИЙ ІНСТИТУТ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ”ОДЕСЬКА МОРСЬКА АКАДЕМІЯ”» занадто мало інформації для просування на UA-REGION та індексації у пошуковій системі Google! Ми рекомендуємо додати унікальні тексти з описом продукції та послуг, рекламної інформації, ключових слів. А для просування на наших сайтах можете замовити один із чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДУНАЙСЬКИЙ ІНСТИТУТ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ”ОДЕСЬКА МОРСЬКА АКАДЕМІЯ”» присвоєно код 22515785.

Керівником підприємства «ДУНАЙСЬКИЙ ІНСТИТУТ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ”ОДЕСЬКА МОРСЬКА АКАДЕМІЯ”» є Чимшир Валентин Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДУНАЙСЬКИЙ ІНСТИТУТ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ”ОДЕСЬКА МОРСЬКА АКАДЕМІЯ”» — Одеська обл., м. Ізмаїл, вул. Фанагорійська, 9.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Відгуки про компанію «ДУНАЙСЬКИЙ ІНСТИТУТ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ”ОДЕСЬКА МОРСЬКА АКАДЕМІЯ”». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах