ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛТАВСЬКОГО ЦЕНТРУ МЕХАНІЗАЦІЇ КОЛІЙНИХ РОБІТ

Контакти

Юридична адреса
38762, Полтавська обл., Полтавський р-н, с. Копили, вул. Горького, 70д
Керівник
Александров Олег Миколайович
Код ЄДРПОУ22535210
Дата реєстрації10.12.2012
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛТАВСЬКОГО ЦЕНТРУ МЕХАНІЗАЦІЇ КОЛІЙНИХ РОБІТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛТАВСЬКОГО ЦЕНТРУ МЕХАНІЗАЦІЇ КОЛІЙНИХ РОБІТ» присвоєно код 22535210.

Керівником підприємства «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛТАВСЬКОГО ЦЕНТРУ МЕХАНІЗАЦІЇ КОЛІЙНИХ РОБІТ» є Александров Олег Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛТАВСЬКОГО ЦЕНТРУ МЕХАНІЗАЦІЇ КОЛІЙНИХ РОБІТ» — Полтавська обл., Полтавський р-н, с. Копили, вул. Горького, 70д.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛТАВСЬКОГО ЦЕНТРУ МЕХАНІЗАЦІЇ КОЛІЙНИХ РОБІТ»
Поділіться інформацією в соцмережах