ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛТАВСЬКОГО БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНОГО ЕКСПЛУАТАЦІЙНОГО УПРАВЛІННЯ ПІВДЕННОЇ ЗАЛІЗНИЦІ

Контакти

Юридична адреса
36030, м. Полтава, шосе Красноградське, 3
Телефони
Керівник
Садикова Ірина Григорівна
Код ЄДРПОУ22535233
Дата реєстрації11.12.2012
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛТАВСЬКОГО БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНОГО ЕКСПЛУАТАЦІЙНОГО УПРАВЛІННЯ ПІВДЕННОЇ ЗАЛІЗНИЦІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛТАВСЬКОГО БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНОГО ЕКСПЛУАТАЦІЙНОГО УПРАВЛІННЯ ПІВДЕННОЇ ЗАЛІЗНИЦІ» присвоєно код 22535233.

Керівником підприємства «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛТАВСЬКОГО БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНОГО ЕКСПЛУАТАЦІЙНОГО УПРАВЛІННЯ ПІВДЕННОЇ ЗАЛІЗНИЦІ» є Садикова Ірина Григорівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛТАВСЬКОГО БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНОГО ЕКСПЛУАТАЦІЙНОГО УПРАВЛІННЯ ПІВДЕННОЇ ЗАЛІЗНИЦІ» — м. Полтава, шосе Красноградське, 3.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛТАВСЬКОГО БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНОГО ЕКСПЛУАТАЦІЙНОГО УПРАВЛІННЯ ПІВДЕННОЇ ЗАЛІЗНИЦІ»
Поділіться інформацією в соцмережах