МАНЖЕЛІЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ГЛОБИНСЬКОГО РАЙОНУ

Контакти

Юридична адреса
39062, Полтавська обл., Глобинський р-н., село Манжелія, ВУЛИЦЯ ЧАВРИКОВА, б. 11
Керівник
Манько Владислав Іванович
Код ЄДРПОУ22544143
Дата реєстрації12.12.2012
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МАНЖЕЛІЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ГЛОБИНСЬКОГО РАЙОНУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МАНЖЕЛІЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ГЛОБИНСЬКОГО РАЙОНУ» присвоєно код 22544143.

Керівником підприємства «МАНЖЕЛІЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ГЛОБИНСЬКОГО РАЙОНУ» є Манько Владислав Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МАНЖЕЛІЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ГЛОБИНСЬКОГО РАЙОНУ» — Полтавська обл., Глобинський р-н., село Манжелія, ВУЛИЦЯ ЧАВРИКОВА, б. 11.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МАНЖЕЛІЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ГЛОБИНСЬКОГО РАЙОНУ»
Поділіться інформацією в соцмережах