ТОВ -ФІРМА ”АВТОМОБІЛЬНИЙ КЛУБ ЖУРНАЛІСТІВ УКРАЇНИ”

Контакти

Юридична адреса
33028, м. Рівне, вул. Петлюри, 1
Телефони
Керівник
Родич Надія Севастянівна
Код ЄДРПОУ22573357
Дата реєстрації09.04.2013
Дата оновлення15.07.2016

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ТОВ -ФІРМА ”АВТОМОБІЛЬНИЙ КЛУБ ЖУРНАЛІСТІВ УКРАЇНИ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТОВ -ФІРМА ”АВТОМОБІЛЬНИЙ КЛУБ ЖУРНАЛІСТІВ УКРАЇНИ”» присвоєно код 22573357.

Керівником підприємства «ТОВ -ФІРМА ”АВТОМОБІЛЬНИЙ КЛУБ ЖУРНАЛІСТІВ УКРАЇНИ”» є Родич Надія Севастянівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТОВ -ФІРМА ”АВТОМОБІЛЬНИЙ КЛУБ ЖУРНАЛІСТІВ УКРАЇНИ”» — м. Рівне, вул. Петлюри, 1.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТОВ -ФІРМА ”АВТОМОБІЛЬНИЙ КЛУБ ЖУРНАЛІСТІВ УКРАЇНИ”»
Поділіться інформацією в соцмережах