РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЇ СВЯТОГО АНТОНІЯ ЛУЦЬКОЇ ДІЄЦЕЗІЇ РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ МІСТА КОРЕЦЬ

Контакти

Юридична адреса
34700, Рівненська обл., Корецький р-н, м. Корець, вул. Костельна, 6
Телефони
Керівник
Шляхта Вольдемар Францович
Код ЄДРПОУ22575215
Дата реєстрації29.10.1991
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЇ СВЯТОГО АНТОНІЯ ЛУЦЬКОЇ ДІЄЦЕЗІЇ РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ МІСТА КОРЕЦЬ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЇ СВЯТОГО АНТОНІЯ ЛУЦЬКОЇ ДІЄЦЕЗІЇ РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ МІСТА КОРЕЦЬ» присвоєно код 22575215.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЇ СВЯТОГО АНТОНІЯ ЛУЦЬКОЇ ДІЄЦЕЗІЇ РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ МІСТА КОРЕЦЬ» є Шляхта Вольдемар Францович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЇ СВЯТОГО АНТОНІЯ ЛУЦЬКОЇ ДІЄЦЕЗІЇ РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ МІСТА КОРЕЦЬ» — Рівненська обл., Корецький р-н, м. Корець, вул. Костельна, 6.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЇ СВЯТОГО АНТОНІЯ ЛУЦЬКОЇ ДІЄЦЕЗІЇ РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ МІСТА КОРЕЦЬ»
Поділіться інформацією в соцмережах