РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ СВЯТО - ГЕОРГІВСЬКОЇ ПАРАФІЇ ГОЩАНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ С.ДМИТРІВКА

Контакти

Юридична адреса
35462, Рівненська обл., Гощанський р-н, с. Дмитрівка, вул. Шкільна, 58
Керівник
Гладун Юрій Володимирович
Код ЄДРПОУ22575830
Дата реєстрації18.01.1992
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ СВЯТО - ГЕОРГІВСЬКОЇ ПАРАФІЇ ГОЩАНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ С.ДМИТРІВКА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ СВЯТО - ГЕОРГІВСЬКОЇ ПАРАФІЇ ГОЩАНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ С.ДМИТРІВКА» присвоєно код 22575830.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ СВЯТО - ГЕОРГІВСЬКОЇ ПАРАФІЇ ГОЩАНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ С.ДМИТРІВКА» є Гладун Юрій Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ СВЯТО - ГЕОРГІВСЬКОЇ ПАРАФІЇ ГОЩАНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ С.ДМИТРІВКА» — Рівненська обл., Гощанський р-н, с. Дмитрівка, вул. Шкільна, 58.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ СВЯТО - ГЕОРГІВСЬКОЇ ПАРАФІЇ ГОЩАНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ С.ДМИТРІВКА»
Поділіться інформацією в соцмережах