АСТА, ПРИВАТНА ВКФ

Контакти

Юридична адреса
40000, м. Суми, вул. Харківська, 22, к. 336
Телефони
Керівник
Котельніков Олександр Володимирович
Код ЄДРПОУ22595910
Дата реєстрації23.10.2012
Дата оновлення24.10.2012
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «АСТА, ПРИВАТНА ВКФ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АСТА, ПРИВАТНА ВКФ» присвоєно код 22595910.

Керівником підприємства «АСТА, ПРИВАТНА ВКФ» є Котельніков Олександр Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АСТА, ПРИВАТНА ВКФ» — м. Суми, вул. Харківська, 22, к. 336.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АСТА, ПРИВАТНА ВКФ»
Поділіться інформацією в соцмережах