КУГАР, ПП ПРИВАТНА ФІРМА

Контакти

Юридична адреса
61050, м. Харків, пл. Руднєва, 7, к. 46
Телефони
Керівник
Куліков Вадим Іванович
Код ЄДРПОУ22617238
Дата реєстрації25.03.1994
Дата оновлення20.01.2012
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КУГАР, ПП ПРИВАТНА ФІРМА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КУГАР, ПП ПРИВАТНА ФІРМА» присвоєно код 22617238.

Керівником підприємства «КУГАР, ПП ПРИВАТНА ФІРМА» є Куліков Вадим Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КУГАР, ПП ПРИВАТНА ФІРМА» — м. Харків, пл. Руднєва, 7, к. 46.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КУГАР, ПП ПРИВАТНА ФІРМА»
Поділіться інформацією в соцмережах