ЗЕЛЕНІВСЬКА МУЗИЧНА ШКОЛА БРУСНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВИЖНИЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
59350, Чернівецька обл., Вижницький р-н, с. Зеленів, вул. Незалежності, 7
Телефони
Керівник, директор
Синятович Омелян Омелянович

Види діяльності КВЕД

Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ22851684
Дата реєстрації28.06.1996
Дата оновлення06.05.2022
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Увага!

У профілі компанії «ЗЕЛЕНІВСЬКА МУЗИЧНА ШКОЛА БРУСНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВИЖНИЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» занадто мало інформації для просування на UA-REGION та індексації у пошуковій системі Google! Ми рекомендуємо додати унікальні тексти з описом продукції та послуг, рекламної інформації, ключових слів. А для просування на наших сайтах можете замовити один із чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗЕЛЕНІВСЬКА МУЗИЧНА ШКОЛА БРУСНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВИЖНИЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 22851684.

Керівником підприємства «ЗЕЛЕНІВСЬКА МУЗИЧНА ШКОЛА БРУСНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВИЖНИЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Синятович Омелян Омелянович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗЕЛЕНІВСЬКА МУЗИЧНА ШКОЛА БРУСНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВИЖНИЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Чернівецька обл., Вижницький р-н, с. Зеленів, вул. Незалежності, 7.
Відгуки про компанію «ЗЕЛЕНІВСЬКА МУЗИЧНА ШКОЛА БРУСНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВИЖНИЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах