СТУДІО-ПІО, ПРОДЮСЕРСЬКА АГЕНЦІЯ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
04107, м. Київ, вул. Пестеля, 7
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Афанасенко Людмила Олександрівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ24268026
Дата реєстрації10.04.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СТУДІО-ПІО, ПРОДЮСЕРСЬКА АГЕНЦІЯ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СТУДІО-ПІО, ПРОДЮСЕРСЬКА АГЕНЦІЯ, ТОВ» присвоєно код 24268026.

Керівником підприємства «СТУДІО-ПІО, ПРОДЮСЕРСЬКА АГЕНЦІЯ, ТОВ» є Афанасенко Людмила Олександрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СТУДІО-ПІО, ПРОДЮСЕРСЬКА АГЕНЦІЯ, ТОВ» — м. Київ, вул. Пестеля, 7.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СТУДІО-ПІО, ПРОДЮСЕРСЬКА АГЕНЦІЯ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах