МОНТАЖНО-БУДІВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”МАКСІ-ПЛЮС”, ДОЧП

Контакти

Юридична адреса
01135, м. Київ, вул. Павлівська, 29
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Ціотов Олександр Анатолійович
Бухгалтер
Шуляченко Павел Дмитриевич
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ24268227
Дата реєстрації12.04.1996
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МОНТАЖНО-БУДІВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”МАКСІ-ПЛЮС”, ДОЧП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МОНТАЖНО-БУДІВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”МАКСІ-ПЛЮС”, ДОЧП» присвоєно код 24268227.

Керівником підприємства «МОНТАЖНО-БУДІВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”МАКСІ-ПЛЮС”, ДОЧП» є Ціотов Олександр Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МОНТАЖНО-БУДІВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”МАКСІ-ПЛЮС”, ДОЧП» — м. Київ, вул. Павлівська, 29.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МОНТАЖНО-БУДІВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”МАКСІ-ПЛЮС”, ДОЧП»
Поділіться інформацією в соцмережах