LUFTHANSA, АВІАКОМПАНІЯ, ПРЕДСТАВНИЦТВО

Контакти

Юридична адреса
м. Київ, вул. Боричів Ток 33/6а
Телефони
Керівник
Штефан Мольнер
Кількість співробітників50 чел.
Код ЄДРПОУ24268405
Дата реєстрації30.06.2009
Дата оновлення30.03.2016
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «LUFTHANSA, АВІАКОМПАНІЯ, ПРЕДСТАВНИЦТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «LUFTHANSA, АВІАКОМПАНІЯ, ПРЕДСТАВНИЦТВО» присвоєно код 24268405.

Керівником підприємства «LUFTHANSA, АВІАКОМПАНІЯ, ПРЕДСТАВНИЦТВО» є Штефан Мольнер, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «LUFTHANSA, АВІАКОМПАНІЯ, ПРЕДСТАВНИЦТВО» — м. Київ, вул. Боричів Ток 33/6а.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «LUFTHANSA, АВІАКОМПАНІЯ, ПРЕДСТАВНИЦТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах