ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО БАЛАНОВА ЮРІЯ ВІТАЛІЙОВИЧА

Контакти

Юридична адреса
63714, Харківська обл., Куп’янський р-н, с. Ковалівка
Телефони
Керівник
Баланов Юрій Віталійович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ24268701
Дата реєстрації16.05.1997
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО БАЛАНОВА ЮРІЯ ВІТАЛІЙОВИЧА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО БАЛАНОВА ЮРІЯ ВІТАЛІЙОВИЧА» присвоєно код 24268701.

Керівником підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО БАЛАНОВА ЮРІЯ ВІТАЛІЙОВИЧА» є Баланов Юрій Віталійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО БАЛАНОВА ЮРІЯ ВІТАЛІЙОВИЧА» — Харківська обл., Куп’янський р-н, с. Ковалівка.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО БАЛАНОВА ЮРІЯ ВІТАЛІЙОВИЧА»
Поділіться інформацією в соцмережах