ЮНІОН, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
61000, м. Харків, вул. Пушкінська, 54, к. 181
Телефони
Керівник
Городецька Бела Іллінічна
Код ЄДРПОУ24268747
Дата реєстрації23.05.1997
Дата оновлення25.12.2013
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЮНІОН, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЮНІОН, ТОВ» присвоєно код 24268747.

Керівником підприємства «ЮНІОН, ТОВ» є Городецька Бела Іллінічна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЮНІОН, ТОВ» — м. Харків, вул. Пушкінська, 54, к. 181.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЮНІОН, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах