КОЛОС-6, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО

Контакти

Юридична адреса
63725, Харківська обл., Куп’янський р-н, с. Грушівка
Телефони
Керівник
Пащенко Ігор Іванович
Код ЄДРПОУ24269050
Дата реєстрації27.05.1997
Дата оновлення07.08.2014

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КОЛОС-6, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОЛОС-6, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» присвоєно код 24269050.

Керівником підприємства «КОЛОС-6, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» є Пащенко Ігор Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОЛОС-6, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» — Харківська обл., Куп’янський р-н, с. Грушівка.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОЛОС-6, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах