АРТЕМ, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО

Контакти

Юридична адреса
62457, Харківська обл., Харківський р-н, смт. Березівка, вул. 10-ї П’ятирічки, 37
Керівник
Серікова Любов Федосіївна
Бухгалтер
Сєрікова Любов Федосіївна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ24269741
Дата реєстрації21.02.1997
Дата оновлення30.12.2016
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «АРТЕМ, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АРТЕМ, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» присвоєно код 24269741.

Керівником підприємства «АРТЕМ, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» є Серікова Любов Федосіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АРТЕМ, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» — Харківська обл., Харківський р-н, смт. Березівка, вул. 10-ї П’ятирічки, 37.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АРТЕМ, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах