ТРОЯНДА ПЛЮС, ПРИВАТНА ФІРМА

Контакти

Юридична адреса
61000, м. Харків, просп. Свободи Л., 37, к. 16
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Ткаченко Дмитро Борисович
Бухгалтер
Ковтуненко Людмила Йосипівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ24270394
Дата реєстрації03.06.1997
Дата оновлення30.12.2013
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ТРОЯНДА ПЛЮС, ПРИВАТНА ФІРМА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТРОЯНДА ПЛЮС, ПРИВАТНА ФІРМА» присвоєно код 24270394.

Керівником підприємства «ТРОЯНДА ПЛЮС, ПРИВАТНА ФІРМА» є Ткаченко Дмитро Борисович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТРОЯНДА ПЛЮС, ПРИВАТНА ФІРМА» — м. Харків, просп. Свободи Л., 37, к. 16.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТРОЯНДА ПЛЮС, ПРИВАТНА ФІРМА»
Поділіться інформацією в соцмережах