АТТАШЕ-ВІТ, ФІРМА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
61070, м. Харків, вул. Проскури, 1
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Іскров Георгій Антонович
Бухгалтер
Іскрова Оксана Георгіївна
Кількість співробітників5 чел.
Код ЄДРПОУ24270520
Дата реєстрації03.06.1997
Дата оновлення19.09.2013
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «АТТАШЕ-ВІТ, ФІРМА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АТТАШЕ-ВІТ, ФІРМА, ТОВ» присвоєно код 24270520.

Керівником підприємства «АТТАШЕ-ВІТ, ФІРМА, ТОВ» є Іскров Георгій Антонович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АТТАШЕ-ВІТ, ФІРМА, ТОВ» — м. Харків, вул. Проскури, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АТТАШЕ-ВІТ, ФІРМА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах