ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ СЛОБІДСЬКОГО РАЙОНУ М. ХАРКОВА, ГО

Контакти

Юридична адреса
61096, м. Харків, просп. Героїв Сталінграда, 181, к. 41
Телефони
Керівник
Клемпотюк Віталій Карлович
Код ЄДРПОУ24270862
Дата реєстрації21.10.1998
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ СЛОБІДСЬКОГО РАЙОНУ М. ХАРКОВА, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ СЛОБІДСЬКОГО РАЙОНУ М. ХАРКОВА, ГО» присвоєно код 24270862.

Керівником підприємства «ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ СЛОБІДСЬКОГО РАЙОНУ М. ХАРКОВА, ГО» є Клемпотюк Віталій Карлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ СЛОБІДСЬКОГО РАЙОНУ М. ХАРКОВА, ГО» — м. Харків, просп. Героїв Сталінграда, 181, к. 41.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ СЛОБІДСЬКОГО РАЙОНУ М. ХАРКОВА, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах