ТЕЛЕПОРТ СВ, НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО

Контакти

Юридична адреса
61036, м. Харків, вул. Войкова, 1а
Телефони
Керівник
Рева Олександр Анатолійович
Код ЄДРПОУ24270879
Дата реєстрації06.04.2005
Дата оновлення02.04.2007
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ТЕЛЕПОРТ СВ, НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТЕЛЕПОРТ СВ, НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО» присвоєно код 24270879.

Керівником підприємства «ТЕЛЕПОРТ СВ, НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО» є Рева Олександр Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТЕЛЕПОРТ СВ, НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО» — м. Харків, вул. Войкова, 1а.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТЕЛЕПОРТ СВ, НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах