ЕКО-НОВА ЛТД, ФІРМА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
61127, м. Харків, вул. Дмитрівська, 22, к. 6
Керівник
Семиноженко Андрій Володимирович
Код ЄДРПОУ24272097
Дата реєстрації10.06.1997
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЕКО-НОВА ЛТД, ФІРМА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЕКО-НОВА ЛТД, ФІРМА, ТОВ» присвоєно код 24272097.

Керівником підприємства «ЕКО-НОВА ЛТД, ФІРМА, ТОВ» є Семиноженко Андрій Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЕКО-НОВА ЛТД, ФІРМА, ТОВ» — м. Харків, вул. Дмитрівська, 22, к. 6.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЕКО-НОВА ЛТД, ФІРМА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах