"ПРАВО А/ТВК ДІСТРІБ’ЮШН" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ПРАВО А/ТВК"

Контакти

Юридична адреса
61204, м. Харків, просп. Перемоги, 74б, к. 11
Керівник
Фоменко Валерій Вікторович
Код ЄДРПОУ24272298
Дата реєстрації11.06.1997
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «”ПРАВО А/ТВК ДІСТРІБ’ЮШН” АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ”ПРАВО А/ТВК”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «"ПРАВО А/ТВК ДІСТРІБ’ЮШН" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ПРАВО А/ТВК"» присвоєно код 24272298.

Керівником підприємства «"ПРАВО А/ТВК ДІСТРІБ’ЮШН" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ПРАВО А/ТВК"» є Фоменко Валерій Вікторович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «"ПРАВО А/ТВК ДІСТРІБ’ЮШН" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ПРАВО А/ТВК"» — м. Харків, просп. Перемоги, 74б, к. 11.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «”ПРАВО А/ТВК ДІСТРІБ’ЮШН” АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ”ПРАВО А/ТВК”»
Поділіться інформацією в соцмережах