ПРОМІНЦІ, ГО

Контакти

Юридична адреса
62370, Харківська обл., Дергачівський р-н, смт. Солоницівка, вул. Пушкіна, 11, к. 12
Керівник
Клименова Лілія Валентинівна
Код ЄДРПОУ24272341
Дата реєстрації05.05.1997
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПРОМІНЦІ, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРОМІНЦІ, ГО» присвоєно код 24272341.

Керівником підприємства «ПРОМІНЦІ, ГО» є Клименова Лілія Валентинівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРОМІНЦІ, ГО» — Харківська обл., Дергачівський р-н, смт. Солоницівка, вул. Пушкіна, 11, к. 12.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРОМІНЦІ, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах