СПІЛКУВАННЯ БЕЗ КОРДОНІВ, ГО

Контакти

Юридична адреса
62433, Харківська обл., м. Люботин, в’їзд Вишневий, 13
Керівник
Цимбал Олександра Петрівна
Код ЄДРПОУ24272401
Дата реєстрації09.06.1997
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СПІЛКУВАННЯ БЕЗ КОРДОНІВ, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СПІЛКУВАННЯ БЕЗ КОРДОНІВ, ГО» присвоєно код 24272401.

Керівником підприємства «СПІЛКУВАННЯ БЕЗ КОРДОНІВ, ГО» є Цимбал Олександра Петрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СПІЛКУВАННЯ БЕЗ КОРДОНІВ, ГО» — Харківська обл., м. Люботин, в’їзд Вишневий, 13.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СПІЛКУВАННЯ БЕЗ КОРДОНІВ, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах