ПОВНЕ ТОВАРИСТВО "ЛОМБАРД "КОРАЛ" ЄРМОЛАЄВА І КОМПАНІЯ"

Контакти

Юридична адреса
61162, м. Харків, просп. Героїв Сталінграда, 136г
Керівник
Бриль Федір Іванович
Код ЄДРПОУ24272766
Дата реєстрації12.06.1997
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПОВНЕ ТОВАРИСТВО ”ЛОМБАРД ”КОРАЛ” ЄРМОЛАЄВА І КОМПАНІЯ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПОВНЕ ТОВАРИСТВО "ЛОМБАРД "КОРАЛ" ЄРМОЛАЄВА І КОМПАНІЯ"» присвоєно код 24272766.

Керівником підприємства «ПОВНЕ ТОВАРИСТВО "ЛОМБАРД "КОРАЛ" ЄРМОЛАЄВА І КОМПАНІЯ"» є Бриль Федір Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПОВНЕ ТОВАРИСТВО "ЛОМБАРД "КОРАЛ" ЄРМОЛАЄВА І КОМПАНІЯ"» — м. Харків, просп. Героїв Сталінграда, 136г.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПОВНЕ ТОВАРИСТВО ”ЛОМБАРД ”КОРАЛ” ЄРМОЛАЄВА І КОМПАНІЯ”»
Поділіться інформацією в соцмережах