ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНО-ДЕМОКРАТИЧНОЇ ПАРТІЇ ЧЕРВОНОЗАВОДСЬКОГО РАЙОНУ М. ХАРКОВА

Контакти

Юридична адреса
61001, м. Харків, просп. Гагаріна, 20
Телефони
Керівник
Лавніченко Олександр Васильович
Код ЄДРПОУ24272817
Дата реєстрації30.05.1996
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНО-ДЕМОКРАТИЧНОЇ ПАРТІЇ ЧЕРВОНОЗАВОДСЬКОГО РАЙОНУ М. ХАРКОВА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНО-ДЕМОКРАТИЧНОЇ ПАРТІЇ ЧЕРВОНОЗАВОДСЬКОГО РАЙОНУ М. ХАРКОВА» присвоєно код 24272817.

Керівником підприємства «ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНО-ДЕМОКРАТИЧНОЇ ПАРТІЇ ЧЕРВОНОЗАВОДСЬКОГО РАЙОНУ М. ХАРКОВА» є Лавніченко Олександр Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНО-ДЕМОКРАТИЧНОЇ ПАРТІЇ ЧЕРВОНОЗАВОДСЬКОГО РАЙОНУ М. ХАРКОВА» — м. Харків, просп. Гагаріна, 20.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНО-ДЕМОКРАТИЧНОЇ ПАРТІЇ ЧЕРВОНОЗАВОДСЬКОГО РАЙОНУ М. ХАРКОВА»
Поділіться інформацією в соцмережах