ДАНКО, ГО

Контакти

Юридична адреса
62418, Харківська обл., Харківський р-н., с.м.т. Пісочин, ВУЛИЦЯ КУШНАРЬОВА, б. 2, кв. 121
Керівник
Починок Анатолій Петрович
Код ЄДРПОУ24272944
Дата реєстрації29.01.1998
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДАНКО, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДАНКО, ГО» присвоєно код 24272944.

Керівником підприємства «ДАНКО, ГО» є Починок Анатолій Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДАНКО, ГО» — Харківська обл., Харківський р-н., с.м.т. Пісочин, ВУЛИЦЯ КУШНАРЬОВА, б. 2, кв. 121.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДАНКО, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах