ДЕПАРТАМЕНТ БЮДЖЕТУ І ФІНАНСІВ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Контакти

Юридична адреса
61003, м. Харків, майд. Конституції, 7
Телефони
Керівник
Таукешева Тетяна Дауледкіріївна
Код ЄДРПОУ24272973
Дата реєстрації14.09.1994
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДЕПАРТАМЕНТ БЮДЖЕТУ І ФІНАНСІВ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДЕПАРТАМЕНТ БЮДЖЕТУ І ФІНАНСІВ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» присвоєно код 24272973.

Керівником підприємства «ДЕПАРТАМЕНТ БЮДЖЕТУ І ФІНАНСІВ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» є Таукешева Тетяна Дауледкіріївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДЕПАРТАМЕНТ БЮДЖЕТУ І ФІНАНСІВ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» — м. Харків, майд. Конституції, 7.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДЕПАРТАМЕНТ БЮДЖЕТУ І ФІНАНСІВ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ»
Поділіться інформацією в соцмережах