РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЦЕРКВА АДВЕНТИСТІВ СЬОМОГО ДНЯ М.ЛОЗОВА"

Контакти

Юридична адреса
64602, Харківська обл., м. Лозова, вул. Профінтерну, 11
Телефони
Керівник
Шевченко Микола Іванович
Код ЄДРПОУ24273104
Дата реєстрації18.11.1991
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ЦЕРКВА АДВЕНТИСТІВ СЬОМОГО ДНЯ М.ЛОЗОВА”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЦЕРКВА АДВЕНТИСТІВ СЬОМОГО ДНЯ М.ЛОЗОВА"» присвоєно код 24273104.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЦЕРКВА АДВЕНТИСТІВ СЬОМОГО ДНЯ М.ЛОЗОВА"» є Шевченко Микола Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЦЕРКВА АДВЕНТИСТІВ СЬОМОГО ДНЯ М.ЛОЗОВА"» — Харківська обл., м. Лозова, вул. Профінтерну, 11.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ЦЕРКВА АДВЕНТИСТІВ СЬОМОГО ДНЯ М.ЛОЗОВА”»
Поділіться інформацією в соцмережах