ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНОЇ ПАРТІЇ

Контакти

Юридична адреса
61013, м. Харків, вул. Шевченка, 60, к. 35
Керівник
Матюшенко Іван Володимирович
Код ЄДРПОУ24273234
Дата реєстрації27.05.1997
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНОЇ ПАРТІЇ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНОЇ ПАРТІЇ» присвоєно код 24273234.

Керівником підприємства «ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНОЇ ПАРТІЇ» є Матюшенко Іван Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНОЇ ПАРТІЇ» — м. Харків, вул. Шевченка, 60, к. 35.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНОЇ ПАРТІЇ»
Поділіться інформацією в соцмережах