ХАРКІВСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЄВРЕЙСЬКИЙ СТУДЕНТСЬКИЙ КУЛЬТУРНИЙ ЦЕНТР "ГІЛЕЛЬ"

Контакти

Юридична адреса
61013, Харківська обл., м. Харків, Київський р-н., ВУЛИЦЯ ГАСТЕЛЛО, б. 11/13
Керівник
Потоцька Юлія Володимирівна
Код ЄДРПОУ24273562
Дата реєстрації12.06.1997
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ХАРКІВСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ЄВРЕЙСЬКИЙ СТУДЕНТСЬКИЙ КУЛЬТУРНИЙ ЦЕНТР ”ГІЛЕЛЬ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ХАРКІВСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЄВРЕЙСЬКИЙ СТУДЕНТСЬКИЙ КУЛЬТУРНИЙ ЦЕНТР "ГІЛЕЛЬ"» присвоєно код 24273562.

Керівником підприємства «ХАРКІВСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЄВРЕЙСЬКИЙ СТУДЕНТСЬКИЙ КУЛЬТУРНИЙ ЦЕНТР "ГІЛЕЛЬ"» є Потоцька Юлія Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ХАРКІВСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЄВРЕЙСЬКИЙ СТУДЕНТСЬКИЙ КУЛЬТУРНИЙ ЦЕНТР "ГІЛЕЛЬ"» — Харківська обл., м. Харків, Київський р-н., ВУЛИЦЯ ГАСТЕЛЛО, б. 11/13.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ХАРКІВСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ЄВРЕЙСЬКИЙ СТУДЕНТСЬКИЙ КУЛЬТУРНИЙ ЦЕНТР ”ГІЛЕЛЬ”»
Поділіться інформацією в соцмережах