ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО КОНЬШИНА СЕРГІЯ ВОЛОДИМИРОВИЧА

Контакти

Юридична адреса
63710, Харківська обл., Куп’янський р-н, с. Єгорівка
Телефони
Керівник
Коньшин Володимир Дмитрович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ24274437
Дата реєстрації24.06.1997
Дата оновлення30.12.2016

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО КОНЬШИНА СЕРГІЯ ВОЛОДИМИРОВИЧА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО КОНЬШИНА СЕРГІЯ ВОЛОДИМИРОВИЧА» присвоєно код 24274437.

Керівником підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО КОНЬШИНА СЕРГІЯ ВОЛОДИМИРОВИЧА» є Коньшин Володимир Дмитрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО КОНЬШИНА СЕРГІЯ ВОЛОДИМИРОВИЧА» — Харківська обл., Куп’янський р-н, с. Єгорівка.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО КОНЬШИНА СЕРГІЯ ВОЛОДИМИРОВИЧА»
Поділіться інформацією в соцмережах