КОМП’ЮТЕРИ-В, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
61052, м. Харків, вул. Червоноармійська, 8/10в, к. 3
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Ворожцов Олександр Миколайович
Кількість співробітників4 чел.
Код ЄДРПОУ24275090
Дата реєстрації25.06.1997
Дата оновлення04.03.2014

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КОМП’ЮТЕРИ-В, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОМП’ЮТЕРИ-В, ТОВ» присвоєно код 24275090.

Керівником підприємства «КОМП’ЮТЕРИ-В, ТОВ» є Ворожцов Олександр Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОМП’ЮТЕРИ-В, ТОВ» — м. Харків, вул. Червоноармійська, 8/10в, к. 3.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОМП’ЮТЕРИ-В, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах