ЕКОЩИТ, НАУКОВО-ТЕХНІЧНА, ВИРОБНИЧА КОРПОРАЦІЯ (НТВК)

Контакти

Юридична адреса
61002, м. Харків, вул. Іванова, 10
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Давидов Руслан Анатолійович
Кількість співробітників10 чел.
Код ЄДРПОУ24275150
Дата реєстрації26.06.1997
Дата оновлення01.10.2010

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЕКОЩИТ, НАУКОВО-ТЕХНІЧНА, ВИРОБНИЧА КОРПОРАЦІЯ (НТВК)» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЕКОЩИТ, НАУКОВО-ТЕХНІЧНА, ВИРОБНИЧА КОРПОРАЦІЯ (НТВК)» присвоєно код 24275150.

Керівником підприємства «ЕКОЩИТ, НАУКОВО-ТЕХНІЧНА, ВИРОБНИЧА КОРПОРАЦІЯ (НТВК)» є Давидов Руслан Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЕКОЩИТ, НАУКОВО-ТЕХНІЧНА, ВИРОБНИЧА КОРПОРАЦІЯ (НТВК)» — м. Харків, вул. Іванова, 10.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЕКОЩИТ, НАУКОВО-ТЕХНІЧНА, ВИРОБНИЧА КОРПОРАЦІЯ (НТВК)»
Поділіться інформацією в соцмережах