УКРНАДРА-РЕСУРСИ, ЗАТ

Контакти

Юридична адреса
61140, м. Харків, вул. Кірова, 38
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Котенко Олександр В’ячеславович
Бухгалтер
Волчанська Надія Володимирівна
Кількість співробітників15 чел.
Код ЄДРПОУ24275301
Дата реєстрації02.07.1997
Дата оновлення15.07.2016
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «УКРНАДРА-РЕСУРСИ, ЗАТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УКРНАДРА-РЕСУРСИ, ЗАТ» присвоєно код 24275301.

Керівником підприємства «УКРНАДРА-РЕСУРСИ, ЗАТ» є Котенко Олександр В’ячеславович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УКРНАДРА-РЕСУРСИ, ЗАТ» — м. Харків, вул. Кірова, 38.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УКРНАДРА-РЕСУРСИ, ЗАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах