ВЕЛТОН РЕАЛ ІСТЕЙТ, КОМПАНІЯ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
61002, м. Харків, вул. Сумська, 50
Бухгалтерія
Керівник
Бабаєв Дмитро Ігорович
Бухгалтер
Бондаренко Олена Михайлівна
Кількість співробітників5 чел.
Код ЄДРПОУ24276669
Дата реєстрації07.07.1997
Дата оновлення01.08.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ВЕЛТОН РЕАЛ ІСТЕЙТ, КОМПАНІЯ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВЕЛТОН РЕАЛ ІСТЕЙТ, КОМПАНІЯ, ТОВ» присвоєно код 24276669.

Керівником підприємства «ВЕЛТОН РЕАЛ ІСТЕЙТ, КОМПАНІЯ, ТОВ» є Бабаєв Дмитро Ігорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВЕЛТОН РЕАЛ ІСТЕЙТ, КОМПАНІЯ, ТОВ» — м. Харків, вул. Сумська, 50.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВЕЛТОН РЕАЛ ІСТЕЙТ, КОМПАНІЯ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах