ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ”РЕМСЕРВІС” - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ

Контакти

Юридична адреса
61105, м. Харків, вул. Морозова, 20
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Данілов Сергій Вікторович
Бухгалтер
Савгіра Валентина Анатоліївна
Кількість співробітників3 чел.
Код ЄДРПОУ24276965
Дата реєстрації11.07.1997
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ”РЕМСЕРВІС” - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ”РЕМСЕРВІС” - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ» присвоєно код 24276965.

Керівником підприємства «ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ”РЕМСЕРВІС” - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ» є Данілов Сергій Вікторович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ”РЕМСЕРВІС” - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ» — м. Харків, вул. Морозова, 20.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ”РЕМСЕРВІС” - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ»
Поділіться інформацією в соцмережах