НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ЦЕНТР НОРМАТИВНО-ТЕХНІЧНИХ МАТЕРІАЛІВ З ПРАЦІ, ДП

Контакти

Юридична адреса
61010, м. Харків, вул. Примакова, 40/42
Телефони
Керівник
Полушкін Володимир Тимофійович
Бухгалтер
Даниленко Катерина Михайлівна
Кількість співробітників9 чел.
Код ЄДРПОУ24276971
Дата реєстрації07.07.1997
Дата оновлення18.01.2012
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ЦЕНТР НОРМАТИВНО-ТЕХНІЧНИХ МАТЕРІАЛІВ З ПРАЦІ, ДП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ЦЕНТР НОРМАТИВНО-ТЕХНІЧНИХ МАТЕРІАЛІВ З ПРАЦІ, ДП» присвоєно код 24276971.

Керівником підприємства «НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ЦЕНТР НОРМАТИВНО-ТЕХНІЧНИХ МАТЕРІАЛІВ З ПРАЦІ, ДП» є Полушкін Володимир Тимофійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ЦЕНТР НОРМАТИВНО-ТЕХНІЧНИХ МАТЕРІАЛІВ З ПРАЦІ, ДП» — м. Харків, вул. Примакова, 40/42.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ЦЕНТР НОРМАТИВНО-ТЕХНІЧНИХ МАТЕРІАЛІВ З ПРАЦІ, ДП»
Поділіться інформацією в соцмережах