НІКА, СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО ПО БУДІВНИЦТВУ ТА ПО ОБСЛУГОВУВАНІЮ ГАРАЖІВ

Контакти

Юридична адреса
61001, м. Харків, просп. Гагаріна, 43а
Телефони
Керівник
Райхерт Володимир Вікторович
Код ЄДРПОУ24277189
Дата реєстрації25.04.1997
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «НІКА, СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО ПО БУДІВНИЦТВУ ТА ПО ОБСЛУГОВУВАНІЮ ГАРАЖІВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НІКА, СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО ПО БУДІВНИЦТВУ ТА ПО ОБСЛУГОВУВАНІЮ ГАРАЖІВ» присвоєно код 24277189.

Керівником підприємства «НІКА, СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО ПО БУДІВНИЦТВУ ТА ПО ОБСЛУГОВУВАНІЮ ГАРАЖІВ» є Райхерт Володимир Вікторович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НІКА, СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО ПО БУДІВНИЦТВУ ТА ПО ОБСЛУГОВУВАНІЮ ГАРАЖІВ» — м. Харків, просп. Гагаріна, 43а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НІКА, СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО ПО БУДІВНИЦТВУ ТА ПО ОБСЛУГОВУВАНІЮ ГАРАЖІВ»
Поділіться інформацією в соцмережах