ХАРКІВСЬКЕ ОБЛАСНЕ ТОВАРИСТВО ОСЕТИНСЬКОЇ КУЛЬТУРИ "АЛАНІЯ"

Контакти

Юридична адреса
61068, Харківська обл., м. Харків, Комінтернівський р-н., ПРОСП.МОСКОВСЬКИЙ, б. 102/112,ЛІТ."А-8"
Телефони
Керівник
Кочієв Ахсарбек Ахсарбегович
Код ЄДРПОУ24277781
Дата реєстрації11.07.1997
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ХАРКІВСЬКЕ ОБЛАСНЕ ТОВАРИСТВО ОСЕТИНСЬКОЇ КУЛЬТУРИ ”АЛАНІЯ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ХАРКІВСЬКЕ ОБЛАСНЕ ТОВАРИСТВО ОСЕТИНСЬКОЇ КУЛЬТУРИ "АЛАНІЯ"» присвоєно код 24277781.

Керівником підприємства «ХАРКІВСЬКЕ ОБЛАСНЕ ТОВАРИСТВО ОСЕТИНСЬКОЇ КУЛЬТУРИ "АЛАНІЯ"» є Кочієв Ахсарбек Ахсарбегович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ХАРКІВСЬКЕ ОБЛАСНЕ ТОВАРИСТВО ОСЕТИНСЬКОЇ КУЛЬТУРИ "АЛАНІЯ"» — Харківська обл., м. Харків, Комінтернівський р-н., ПРОСП.МОСКОВСЬКИЙ, б. 102/112,ЛІТ."А-8".

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ХАРКІВСЬКЕ ОБЛАСНЕ ТОВАРИСТВО ОСЕТИНСЬКОЇ КУЛЬТУРИ ”АЛАНІЯ”»
Поділіться інформацією в соцмережах