ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ КЛУБ ВІНДСЕРФІНГУ "АЛСЕР"

Контакти

Юридична адреса
61018, м. Харків, вул. Старицького, 13, к. 110
Керівник
Середкін Олександр Георгійович
Код ЄДРПОУ24277864
Дата реєстрації15.07.1997
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ КЛУБ ВІНДСЕРФІНГУ ”АЛСЕР”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ КЛУБ ВІНДСЕРФІНГУ "АЛСЕР"» присвоєно код 24277864.

Керівником підприємства «ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ КЛУБ ВІНДСЕРФІНГУ "АЛСЕР"» є Середкін Олександр Георгійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ КЛУБ ВІНДСЕРФІНГУ "АЛСЕР"» — м. Харків, вул. Старицького, 13, к. 110.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ КЛУБ ВІНДСЕРФІНГУ ”АЛСЕР”»
Поділіться інформацією в соцмережах