ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ УПРАВЛІННЯ № 619 "ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ПІВДЕНСПЕЦБУД"

Контакти

Юридична адреса
61045, м. Харків, вул. Джанкойська, 76
Телефони
Керівник
Фролов Володимир Володимирович
Кількість співробітників7 чел.
Код ЄДРПОУ24278272
Дата реєстрації17.07.1997
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ УПРАВЛІННЯ № 619 ”ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ”ПІВДЕНСПЕЦБУД”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ УПРАВЛІННЯ № 619 "ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ПІВДЕНСПЕЦБУД"» присвоєно код 24278272.

Керівником підприємства «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ УПРАВЛІННЯ № 619 "ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ПІВДЕНСПЕЦБУД"» є Фролов Володимир Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ УПРАВЛІННЯ № 619 "ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ПІВДЕНСПЕЦБУД"» — м. Харків, вул. Джанкойська, 76.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ УПРАВЛІННЯ № 619 ”ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ”ПІВДЕНСПЕЦБУД”»
Поділіться інформацією в соцмережах