ТЕАТРАЛЬНЕ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
61017, м. Харків, пров. Сіриківський, 2
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Скиданов Андрій Миколайович
Бухгалтер
Скіданов Андрій Миколайович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ24279001
Дата реєстрації24.07.1997
Дата оновлення08.01.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ТЕАТРАЛЬНЕ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТЕАТРАЛЬНЕ, ТОВ» присвоєно код 24279001.

Керівником підприємства «ТЕАТРАЛЬНЕ, ТОВ» є Скиданов Андрій Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТЕАТРАЛЬНЕ, ТОВ» — м. Харків, пров. Сіриківський, 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТЕАТРАЛЬНЕ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах