КОНТИНЕНТ-АВІА, ТОВ

Контакти

Адреса
м. Харків, пров. Микитинський, 3, к. 5
Телефони
Керівник
Кущ Алла Михайлівна — Генеральний директор
Бухгалтер
Сухорукова Олена Анатоліївна

Продукція, послуги

Постачання комплектуючих, компонентів і витратних матеріалів для потреб цивільної авіації, організація технічного обслуговування і ремонту авіаційної техніки, а також реалізація повітряних судів і їх компонентів.

Рекламна інформація

ТОВ «Континент-авіа» протягом 15 років працює на міжнародному авіаційному ринку у сфері постачань комплектуючих виробів, матеріалів і організації робіт по підтримку льотної придатності повітряних судів.
Основний напрям діяльності ТОВ ”Континент-авіа” - постачання комплектуючих, компонентів і витратних матеріалів для потреб цивільної авіації, організація технічного обслуговування і ремонту авіаційної техніки, а також реалізація повітряних судів і їх компонентів.
15 літній досвід, напрацьовані зв’язки і знання міжнародного ринку дозволяють забезпечувати успішний розвиток нашої компанії.

Види діяльності

Ключові слова

літак, мотор, стекла, гвинти, запчастини, АН, ТУ, ЯК, Л-410

Про компанію

Код ЄДРПОУ24279165
Дата реєстрації23.07.1997
Дата оновлення01.03.2019
Рік заснування
1997
Кількість співробітників8 чел.

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 17:00
Вівторок:
09:00 — 17:00
Середа:
09:00 — 17:00
Четвер:
09:00 — 17:00
П'ятниця:
09:00 — 17:00
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб вивести вашу компанію в ТОП Google, наші фахівці грамотно заповнять профіль, напишуть унікальні тексти, додадуть описи, фото, товари і послуги.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОНТИНЕНТ-АВІА, ТОВ» присвоєно код 24279165.

Керівником підприємства «КОНТИНЕНТ-АВІА, ТОВ» є Кущ Алла Михайлівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОНТИНЕНТ-АВІА, ТОВ» — м. Харків, пров. Микитинський, 3, к. 5.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «КОНТИНЕНТ-АВІА, ТОВ» офіційний сайт: http://www.continent-avia.com/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОНТИНЕНТ-АВІА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах