ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "СЛУЖБА ГРОМАДСЬКОГО РЯТУНКУ ТА ДОПОМОГИ ПРАВООХОРОННИМ ОРГАНАМ "РАДА"

Контакти

Юридична адреса
61002, ВУЛ. ГУДАНОВА, БУД. 9/11., М. ХАРКІВ, УКРАЇНА
Телефони
Керівник
Кіяшко Світлана Валентинівна
Код ЄДРПОУ24279308
Дата реєстрації24.07.1997
Дата оновлення01.11.2019
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”СЛУЖБА ГРОМАДСЬКОГО РЯТУНКУ ТА ДОПОМОГИ ПРАВООХОРОННИМ ОРГАНАМ ”РАДА”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "СЛУЖБА ГРОМАДСЬКОГО РЯТУНКУ ТА ДОПОМОГИ ПРАВООХОРОННИМ ОРГАНАМ "РАДА"» присвоєно код 24279308.

Керівником підприємства «ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "СЛУЖБА ГРОМАДСЬКОГО РЯТУНКУ ТА ДОПОМОГИ ПРАВООХОРОННИМ ОРГАНАМ "РАДА"» є Кіяшко Світлана Валентинівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "СЛУЖБА ГРОМАДСЬКОГО РЯТУНКУ ТА ДОПОМОГИ ПРАВООХОРОННИМ ОРГАНАМ "РАДА"» — ВУЛ. ГУДАНОВА, БУД. 9/11., М. ХАРКІВ, УКРАЇНА.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”СЛУЖБА ГРОМАДСЬКОГО РЯТУНКУ ТА ДОПОМОГИ ПРАВООХОРОННИМ ОРГАНАМ ”РАДА”»
Поділіться інформацією в соцмережах